Wymrażanie

Wymrażanie pluskiew

Najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda likwidacji pluskw

Zwalczać i likwidować pluskwy można na wiele sposobów. Najczęstszą metodą są środki chemiczne rozpylane w mieszkaniach. Niestety są one szkodliwe dla zdrowia, powodują zniszczenia (zalanie) i ich skuteczność jest bardzo wątpliwa.

Aktualnie najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą walki z pluskwami jest ich wymrażanie. Do wykonania takiej usługi wykorzystuje się metodę Cryonite, polegającą na zastosowaniu generatora suchego lodu i skierowaniu zmrożonego (-78 st. C) strumienia CO2 na siedliska pluskw. Tak niska temperatura jest wystarczająca, aby wszystkie żywe organizmy zostały zneutralizowane.

Podczas wymrażania uszkodzeniu ulegają zarówno żywe pluskwy, ich larwy i jaja. W związku z tym wymrażanie pluskiew jest jedną z niewielu metod, które można wykonać jednorazowo, osiągając efekt bez potrzeby wielokrotnego powtarzania dezynsekcji miejsca występowania pluskw. Efekt wymrażania pluskwie jest natychmiastowy.

Ogromną korzyścią z zastosowania tej metody jest też brak jakichkolwiek odpadów, oparów chemicznych, zniszczeń czy przemoczenia. Zabieg wymrażania pluskiew można z powodzeniem wykonać bez potrzeby opuszczania domu przez lokatorów, wyprowadzania zwierząt domowych czy konieczności wielogodzinnego wietrzenia lokalu po zakończonej usłudze.

Jest to w 100% ekologiczna i bezpieczna metoda, której efekty są skuteczniejsze niż rezultaty osiągane przy zastosowaniu tradycyjnych, chemicznych środków owadobójczych.

Wymrażanie nie wymaga też dodatkowego sprzątania, poza potrzebą ręcznego usunięcia zabitych owadów (które należy wykonać po każdej dezynsekcji.

Jeśli w Twoim mieszkaniu, domu lub biurze pojawiły się pluskwy, nie podejmuj samodzielnych działań, tylko skontaktuj się z profesjonalistami. Pamiętaj, że pluskwy mogą poruszać się pomiędzy mieszkaniami po klatkach wentylacyjnych czy rurkach od ogrzewania, dlatego nie należy zwlekać z decyzją o wezwaniu profesjonalnej pomocy.

Wezwij SOS Pluskwy 24

SOS Pluskwy 24h

Nie czekaj z pluskwami. Jesteśmy gotowi do działania o każdej porze.

Nasze usługi

Kontrola i obserwacja

Nie czekaj aż pluskwy się rozmnożą. Jeżeli masz podejrzenia, że w Twoim domu mogą być pluskwy, zadzwoń do nas.

Zlokalizowanie i likwidacja

Znalazłeś w swoim domu pluskwy? Nie podejmuj samodzielnych działań, zadzwoń po specjalistów z SOS Pluskwy 24