Usługi

Zapobiegamy i zwalczamy

Nasza firma zajmuje się zarówno zapobieganiem przed inwazją pluskw jak i zwalczaniem już istniejących ognisk pluskiew

Kontrola i obserwacja

Pluskwy są uciążliwymi szkodnikami domowymi. Są podstępne, trudne do znalezienia i mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla zdrowia Twojego i Twojej rodziny.

Pluskwy szybko się rozmnażają, a w ciągu zaledwie sześciu miesięcy niektóre z nich mogą przekształcić się w 13 000 osobników lub więcej.

Wczesne wykrywanie ma kluczowe znaczenie dla przerwania cyklu życia pluskiew, zanim staną się one większym problemem. 

Usługa wykrywania pluskiew SOS Pluskwy 24 dociera do sedna problemu dzięki ukierunkowanym inspekcjom kryjówek popularnych pluskiew w Twoim domu i ciągłemu monitorowaniu, aby zapewnić, że szkodniki nigdy nie powrócą.

Nie czekaj aż się rozmnożą, jeżeli masz podejrzenia, że w Twoim domu mogą być pluskwy, zadzwoń do nas

Zlokalizowanie i likwidacja

Dla niewprawnego oka wykorzenienie plagi pluskiew może okazać się trudne, a nawet jeśli zostanie odkryte, domowe środki odstraszające i środki odstraszające są często nieskuteczne. Korzystając z naszego wyspecjalizowanego i doświadczonego wsparcia masz gwarancję, że problem z pluskwami szybko zniknie.

Uzbrojeni w możliwości zwalczania szkodników poparte nauką, doświadczeniem oraz najnowocześniejszymi narzędziami i produktami, zespół SOS Pluskwy 24h jest dobrze przygotowany do oceny problemu z pluskwami i opracowaniu strategicznej reakcji, aby pozbyć się szkodników z domu i zapewnić maksymalną ochronę.

Nasi specjaliści ocenią Twój dom i wdrożą odpowiednie rozwiązanie, aby zapewnić błyskawiczny i najskuteczniejszy efekt. Skuteczność naszych działań zapewni ci spokój.

Znalazłeś w swoim domu pluskwy? Nie podejmuj samodzielnych działań, zadzwoń po specjalistów z SOS Pluskwy 24

Jak pomagamy pozbyć się pluskiew

Krok 1 - kontrola i ocena

Jeśli zauważyłeś ślady pluskiew lub chcesz pomóc chronić swój dom przed tym mnożącym się intruzem, skontaktuj się z nami. Nasz specjalista z SOS Pluskwy 24h przyjdzie i zbada Twój dom. Pluskwy są podstępne i trudne do znalezienia, ale nasi specjaliści mają ogromne doświadczeni i są przeszkoleni, aby zlokalizować ogniska pluskw, jeśli są w pobliżu. Podczas pierwszej wizyty zbadamy cały Twój dom, w tym łóżko, meble, dywaniki i pościel. Przeprowadzimy inspekcję obszarów docelowych. Nasz specjalista najczęściej rozpoczyna poszukiwania w sypialni i przechodzi przez Twój dom, koncentrując się na meblach i obszarach bezpośrednio otaczających meble.

Krok 2 - wdrożenie działań

Po zakończeniu inspekcji i ocenie sytuacji Jeśli inspekcja potwierdzi inwazję pluskw, nasz specjalista w oparciu o nasilenie inwazji i Twoje preferencje przystąpi do działania. Wykorzystujemy najlepsze narzędzia i naukę, aby zneutralizować Twój problem pluskiew w najlepszy sposób dla Twojej rodziny, zwierząt domowych i środowiska. Metoda wymrażania pluskiew jest skierowana zarówno do pluskiew domowych, jak i do larw pluskiew domowych – zapobiegając ich dojrzewaniu do postaci dorosłych, gryzących i potencjalnie przenoszących choroby.

Krok 3 - monitorowanie i gwarancja

Pluskwy są bardzo trudne do wykorzenienia (szczególnie tradycyjnymi chemicznymi metodami), więc nasz specjalista po wykonaniu czynności zaleci dalsze działania (np. pranie odzieży w wysokiej temperaturze), aby zapewnić najlepsze podejście do konserwacji Twojego domu. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.