O nas

Skutecznie i bezpiecznie

Firma jest obecna od wielu lat na rynku i ma wieloletnie doświadczenie w usługach zwalczania szkodników. Specjalizujemy się w ochronie przed pospolitymi szkodnikami, w tym insektami, gryzoniami i owadami. 

Nasze usługi łączą w sobie najbardziej zaawansowane technologie i metody dostępne obecnie na rynku. Jest to równoznaczne z tym, że zlecone przez Ciebie zadanie zostanie wykonane w najlepszy i najbezpieczniejszy sposób. Dzięki nam masz gwarancję, że pozbędziesz się szkodników z Twojego domu lub biura.

Specjalizujemy się w usuwaniu wszelkiego rodzaju owadów i insektów. W szczególności wyniszczaniu i wymrażaniu pluskiew, likwidacji karaluchów, os i szerszeni. Wykonujemy także opryski na komary i kleszcze. Usuwamy Zwalczamy krety oraz szczury. Wykonujemy również dezynfekcję pomieszczeń.

Działamy na terenie całej Polski m.in w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Zakopane, Grudziądz, Zielona Góra, Olsztyn, Ełk, Mrągowo, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Łomża, Kielce, Katowice, Częstochowa, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Siedlce, Sokołów Podlaski, Augustów, Suwałki, Elbląg, Ostróda, Łeba, Słupsk, Koszalin, Piła, Gorzów Wielkopolski, Tarnów.

Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów.

Zapraszamy

SOS Pluskwy 24h - Skuteczne usuwanie pluskiew domowych

Nie czekaj z pluskwami. Jesteśmy gotowi do działania o każdej porze.

SOS Pluskwy 24h - Skuteczne usuwanie pluskiew domowych

Marcin puszkarski

Właściciel firmy i ekspert w dziedzinie DDD (Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji)

Zwalczaniem insektów zajmuję się od lat. Przez ten czas poznałem wszystkie techniki, metody i preparaty dostępne na rynku. Mam świadomość jak ważne jest uwolnienie się od niechcianych owadów i insektów. 

Do każdego zlecenia podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu po naszej wizycie możesz zapomnieć o swoim problemie.

Obecnie nasz zespół doświadczonych świadczy usługi w całej Polsce. 

Dbam o to aby domy moich klientów były wolne od insektów.